BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Kandelabrar 12122151
nr 1212 2151
Kandelabrar
Ett par, nysilver, graverade. Höjd: 28-44
Kondition: slitage
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 19:00:05
22/10 17:44:26
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.